Konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy

• 2023-12-20 13:24:59
  • Przedszkole, Konkursy

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to magiczny okres. Dzieci z Samorządowego Przedszkola wzięły udział w konkursie na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Celem konkursu było kultywowanie obrzędowości Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia i wyobraźni plastycznej.

Konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy

Dostarczono 26 pięknych i ciekawych stroików, które przez tydzień  można było podziwiać na wystawie prac i oddawać głosy na swoich faworytów. 19.12.2023r. rozstrzygnięto konkurs, w którym I miejsce zajęła Oliwia Krauze, II miejsce - Julia Bianga, a III miejsce – Alicja Pranga. Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Stroiki bożonarodzeniowe zostały sprzedane na kiermaszu świątecznym z udziałem przedszkolaków i ich rodziców, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na doposażenie sal dydaktycznych w przedszkolu.